New Jersey

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai New Jersey

Īpašums pārdošanā New Jersey

New JersNew Jersey valsts Amerikas Savienotajās Valstīs, kas atrodas valsts ziemeļaustrumu daļā (Middle Atlantic); tā robežojas ar ziemeļaustrumiem ar Ņujorkas valsti, uz austrumiem - Atlantijas okeānu, uz dienvidiem no Delavēras, uz Pennsylvania uz rietumiem un ziemeļrietumiem. Hadsona upe ir daļa no ziemeļaustrumu robežas, Delavēras upe un tā paša nosaukuma līcis atzīmē dienvidu un ziemeļrietumu robežas. Amerikas Savienotās Valstis, kas atrodas valsts ziemeļaustrumu daļā (Middle Atlantic); tā robežojas ar ziemeļaustrumiem ar Ņujorkas valsti, uz austrumiem - Atlantijas okeānu, uz dienvidiem no Delavēras, uz Pennsylvania uz rietumiem un ziemeļrietumiem. Hudzona upe ir daļa no ziemeļaustrumu robežas, Delavēras upes un homonīmas līča zīmes dienvidu un ziemeļrietumu robežas.
Jūs neesat pārliecināts, vai tas ir interesanta vieta, kur meklējat īpašuma pārdošanu Ņūdžersijā, bet, lasot mūsu aprakstu, nekustamo īpašumu tirgus apskats, par to varētu būt ideja.

New Jersey ir ASV ziemeļaustrumu valsts ar apmēram 130 jūdzēm no Atlantijas okeāna piekrastes. Kapitāls ir Trentons, bet lielākās pilsētas pēc iedzīvotāju skaita ir Newark un Jersey City. Liberty City, kur atrodas Liberty State Park, no kurienes prāmji brauc uz tuvējo Ellis salu, atrodas vēsturiskais Imigrācijas muzejs un ikoniska Brīvības statuja.

Pavasara nekustamā īpašuma tirgus ir sasniedzis labu punktu, un 2017. gadā krājumi ir ierobežoti, un mājokļu cenas ir stipras. Neskaidrība par jaunajiem nodokļiem un priekšapmaksas īpašumu atskaitīšanu lika dažiem pārdevējiem atrast veidu, kā gaidīt, ierobežotu piedāvājumu, un lika Ņūdžersijas mājas pircējiem pamanīt, vai ir bijis atvieglojums.
Šeit ir 4 New Jersey nekustamo īpašumu tendences, lai uzzinātu, vai meklējat nekustamo īpašumu pārdošanai Ņujorkā 2018. gadā.

Nesenās nodokļu izmaiņas atstāj dažus pārdodamo īpašumu pārdevējus Ņūdžersijā malā.

New Jersey ir augstākais īpašuma nodokļa likme vai vidējā nekustamā īpašuma summa, ko faktiski maksā procentos no mājas vērtības.

Īpašuma cenas pārdošanā Ņūdžersijā turpina pieaugt.
Samazinātais krājums atbalsta māju cenas Ņūdžersijā. Agrīnais pieprasījums pēc pavasara tirgus 2018. gadā liecina par lielu pieprasījumu pēc mājām, divas - straujā izaugsmes un veselīga darba tirgus ziņā.

Lai gan hipotēkas likmes sagaidāms, ka tās palielināsies 2018. gadā, tās joprojām ir vēsturiski zemas. Faktisko hipotēku 30 gadu likme ir aptuveni 4.5.

Valsts un grāfistes galvaspilsētas galvaspilsēta Trentonā gigantiskajā pamošanās periodā. Pēdējos gados plaša atveseļošanās un jaunā izaugsme ir veicinājusi tā izskatu kā lielu komerciālu un valsts centru un ideālu vietu, kur jūs varat sākt meklēt īpašumu pārdošanai Ņūdžersijā. Daudzveidīgie rajoni piedāvā daudzas mājokļu iespējas, un daudzus no tiem piesaista dīvainas vecās mājas, kas pieejamas par mērenām cenām.

Nodokļu atvieglojumi un spēcīgas kaimiņattiecību atbalsta organizācijas turpina veicināt šo atjaunošanās tendenci. Trenton piedāvā lielisku īpašumu pārdošanai Ņūdžersijā, bet arī ļoti labas skolas un kultūras pakalpojumu pārpalikumu, sākot no simfonijas līdz teātrim līdz pasaules klases muzejiem.

  •  
    Pārcelšanās uz New Jersey. Expatriate un dzīvo Ņūdžersijā

        Ņūdžersija: viens no galamērķiem ar „crazy kultūras identitāti, tā ir visblīvāk apdzīvotā valsts Amerikas Savienotajās Valstīs. Visvairāk blīvi apdzīvotā pilsēta Ņūarka ar 500 000 iedzīvotāju ir ļāvusi šai valstij saņemt "Dārza valsts" segvārdu. Atzīstiet to: jūs bieži esat vēlējies pār ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 34366

PARDOŠANA Cits (dzīvojamā ēka), New Jersey, Bergen County, Hasbrouck Heights, 27 Division Ave

441,137.81EUR
PARDOŠANA
Cits (dzīvojamā ēka)

175.59 m²
Skaista 4 guļamistabu 3 vannas mājas, kas atrodas brīnišķīgā ģimenes rajonā, tikai dažu jūdžu attālumā no NYC. Ideāli atrodas ļoti klusā, vēlamā ielas...
Cod. 3489

PARDOŠANA Villa, New Jersey, Newark, Newark, Newark

2,778,820.88EUR
PARDOŠANA
Villa

390 m²
Pārdod, neaizsegts plašs Bay
UNAVAILABLE
Cod. 3488

PARDOŠANA Villa, New Jersey, Trenton, Trenton, Trenton

5,118,287.65EUR
PARDOŠANA
Villa

547 m²
Pārdod
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB